Top 100 alternative sites to novus.al

 1. tedrejtatetedenuarve.al
  tedrejtatetedenuarve.al
 2. Kreu - Të drejtat tuaja te drejtat e te denuarve - te drejtat e te denuarve
  Të paraburgosurit dhe dënuarit për një vepër penale vazhdojnë të gëzojnë të gjithë liritë dhe të drejtat themelore të garantuara

 3. manetci.al
  manetci.al
 4. ManeTCI
  “ManeTCI është udhëheqëse e zhvillimit të pasurive të patundshme dhe industrisë së ndërtimit në Shqipëri dhe rajon, dhe ofron ndërtim dhe investim të projekteve zhvilluese.

 5. gjakovaportal.com
  gjakovaportal.com
 6. Portali i Komunës së Gjakovës | Portali për transparencë në shërbimet publike komunale
  Komuna e Gjakovës, përmes këtij portali institucional qëndron më afër banorëve të saj dhe prezanton Gjakovën e sotme dhe të shkuar, duke ofruar informata të nevojshme për secilën fushë të interesit. Qytetarët e Komunës do të kenë mundësinë që përmes këtij portali të kenë qasje në informata dhe njoftime të cilat transmetohen në vazhdimësi si aktivitete dhe të dhëna tjera. Gjithashtu, këtu do të njiheni më shumë edhe me projektet dhe raportet të cilat pasqyrojnë objektivat dhe të arriturat e Komunës së Gjakovës, si dhe do të keni mundësinë në qasje direkte në fushat përkatëse të interesit me të cilat do të njoftoheni në mënyrë të detajuar.

 7. shqiptarja.com
  shqiptarja.com
 8. Shqiptarja.com - Media më e besueshme në Shqipëri
  Shqiptarja.com është website më profesional dhe i pavarur me lajme nga Shqipëria dhe Ballkani. Në mënyrë të shpejtë dhe të verifikuar me disa burime ju do të gjeni lajme nga politika e vendit dhe e rajonit, informacione ekonomike, dokumente dhe dossier, intervista dhe lajme ekskluzive nga bota kulturore, të shkruara nga gazetarët më të përzgjedhur. Këtu do të gjeni investigimet e cështjeve të rëndësishme kombetare, politike, ekonomike, të bëra nga gazetarë më të mirë investigativ të medias shqiptare.
  Author: Nga Reldar Dedja

 9. pak-ks.org
  pak-ks.org
 10. Agjencia Kosovare e Privatizimit
  AKP ka zotësi të plotë juridike, posaçërisht për të bërë kontrata, për të marrë, mbajtur ose shitur pronën, si dhe ka të gjitha kompetencat e vetëkuptueshme për përmbushjen në tërësi të detyrave dhe kompetencave të dhëna me këtë ligj; si dhe të padisë e të paditet në emër të saj.

 11. intercoom.com
  intercoom.com
 12. Intercoom
  Kompania Intercoom është lidere në Kosovë në fushën e shpërndarjes dhe shitjes së mallrave higjienike, karikuese(bateria). Ne bazë të organizimit të mirëfillt dhe përkushtimit të vazhdueshëm për efikasitet në punë, teknologji të avancuar, orientim të sinqertë kah blerësi, si dhe në bazë të kontributit të punonjësve të kualifikuar me përkushtim të mirëfillt, të cilët janë të punësuar në ketë kompani, janë arritur suksese shumë të larta dhe të qëndrueshme.

 13. yihr-ks.org
  yihr-ks.org
 14. Youth Initiative for Human Rights
  Nisma për të drejtat e njeriut - Kosovë promovon, mbron dhe avokon për të drejtat e njeriut, proceset e ballafaqimit me të kaluarën, sundimin e ligjit dhe vlerat qytetare si parime fundamentale për një shoqëri të lirë, të përgjegjshme dhe progresive.
  Author: Administrator

 15. security-sas.eu
  security-sas.eu
 16. Security Guard SAS: Në dispozicionin tuaj 24h
  Security Guard SAS është kompani profesionale e sigurimit, e uniformuar dhe e pajisur në bazë të rregullores dhe standartëve të certifukuara dhe licencuara.

 17. rrjetiprofesionisteve.al
  rrjetiprofesionisteve.al
 18. Rrjeti i Profesionistëve të Diasporës
  Rrjeti i profesionistëve është një portal që synon të mbështesë e të nxisë zhvillimin e Shqipërisë duke ofruar një urë lidhëse për Diasporën, me qëllimin për të mbledhur dhe shkëmbyer informacione dhe përfshirjen e ekspertizës së anëtarëve të këtyre komuniteteve në të mirë të zhvillimit të vendit si dhe në drejtim të gjenerimit të ideve dhe nismave me përfitim të përbashkët për anëtarët e këtyre komuniteteve. Platforma është krijuar me qëllimin madhor të hartëzimit të profesionistëve shqiptarë në Diasporë. Ajo u vjen në ndihmë anëtarëve të Diasporës duke iu ofruar mundësinë për të kapërcyer barrierat gjeografike, për të lehtësuar komunikimin dhe ndërveprimin ndërmjet tyre...

 19. bebaime.com
  bebaime.com
 20. Beba Ime - Portal informativ për shtatzëna dhe prindër
  Webfaqe e cila përmban informata të një natyre të përgjithshme dhe është e dedikuar vetëm për nevoja edukative dedikuar shëndetit të nënës dhe fëmijës

 21. spar.al
  spar.al
 22. Spar Albania
  SPAR Albania ju ofron konsumatorëve cdo ditë cilësi dhe një gamë të gjerë zgjedhjesh me cmime të arsyeshme. Konsumatorët shqiptar do të kenë mundësinë të provojnë eksperiencën më të mirë të blerjeve në të gjithë rrjetin e marketeve dhe hipermarketeve .

 23. nehemiah-gateway.al
  nehemiah-gateway.al
 24. Nehemiah Gateway Albania
  Të ndihmojmë dhe fuqizojmë njerëzit

 25. autobox.al
  autobox.al
 26. Makina në Shitje - Posto/Kërko Falas | AutoBox.al
  Tregu më i madh i Automjeteve Online. Kërkoni dhe Postoni Falas! Makina të Përdorura dhe të Reja në Shitje | AutoBox.al

 27. designplus-ks.com
  designplus-ks.com
 28. DesignPlus
  WebDesign dhe Web Hosting kompani që merret me dizajnim të webfaqeve dhe shitjen e hapësirave të hostimit në Kosovë e shqipëri

 29. delimano-ks.com
  delimano-ks.com
 30. Delimano - Lider në paisjet e kuzhinës me cilësi të lartë
  Delimano sjell dashurinë dhe vëmendjen ndaj ambientit të pastër tek elementet më të rëndësishme të jetës sonë: tek shtëpia dhe tek ushqimi që ne hamë.
  Author: Ganimete

 31. 4apika.com
  4apika.com
 32. 4A Pika – Kapak në ndërtim
  Të rejat Shërbimet tona Objekte banesore Ndërtimi i projekteve me vlera të padiskutueshme në ndërtimtari me standarde të larta dhe në dobi të klientëve dhe bashkëpunëtorëve tanë, si edhe komunitetit. Lexo më shumë

 33. toka-ks.org
  toka-ks.org
 34. Toka
  Vizioni i TOKAs është të fuqizoj dhe të aftësoj të rinjtë kosovar që ata të bëhen ndryshimtarët e së nesërmes!...

 35. lexuesi.wordpress.com
  lexuesi.wordpress.com
 36. Lexuesi Dembel | Një blog rreth librave dhe kënaqësive të tjera fare të vogla
  Një blog rreth librave dhe kënaqësive të tjera fare të vogla
  Author: Postuar më

 37. oferta-pune.tk
  oferta-pune.tk
 38. Oferta Pune
  Ndërtoni shfaqjen tuaj të internetit të ekipit dhe punës brenda pak minutash!

  Other sites like novus al

 39. al-bookmaker.com
  al-bookmaker.com
 40. 1xBET AL - bonusi 12.000 LEK – top bastvënësi me kurzat më të mirë
  1xbet është një nga bastvënësit më të mëdhenj me top ofertën të basteve sportive dhe me kazino të mrekullueshme. Për më tepër 1xbet ofron kurzat më të larta dhe kazino pornhub live.

 41. urdhriinfermierit.org
  urdhriinfermierit.org
 42. UISH | Urdhëri Infermierit të Shqipërisë
  Njoftimet më të funditQëndroni të informuar me njoftimet dhe aktivitetet më të fundit Lajme dhe Aktivitete Urdhëri i Infermierëve të Shqipërisë (UISH) ju fton në “Konferencën Ndërkombëtare … Urdhëri i Infermierëve të Shqipërisë (UISH) ju fton në “Konferencën Ndërkombëtare “Roli…

 43. klasaletersi.com
  klasaletersi.com
 44. KLASA E LETËRSISË – Faqja kryesore
  Letërsia në gjimnaz. Materiale ndihmëse për gjimnazistët dhe mësuesit e tyre. Analiza dhe komente të animuara të teksteve letrare, modele testesh, teza të Maturës Letërsi, quiz-e etj.

 45. bet-al.top
  bet-al.top
 46. 1XBet - rishikim në internet i bookmaker - merrni bonus 100 € / $ - 100%
  1xbet - rishikim i librave bookmaker, duke paraqitur informacionin më të rëndësishëm që 1xbet u ka ofruar klientëve të rinj dhe të rregullt. Takoni ofertën sot dhe shpërblimet në dispozicion.

 47. gjirafamall.com
  gjirafamall.com
 48. GjirafaMall - Qendra e vetme tregtare online në Kosovë
  Rreth 140,000 produkte të të gjitha kategorive dhe brendeve botërore në një vend. Blej online dhe prano porosinë në shtëpi.

 49. malisheva.tv
  malisheva.tv
 50. Lajme ·
  Lajmet e fundit nga rajoni dhe bota, muzikë si dhe emisione të ndryshme nga të gjitha temat, gjithashtu edhe emisione për fëmijë.

 51. fondipensional.com
  fondipensional.com
 52. Fondi Slloveno-Kosovar i Pensioneve Sh.A
  Mirë se vini në faqen e Fondit Slloveno-Kosovar të Pensioneve, institucion ky që merret me menaxhimin e kursimeve tuaja pensionale dhe që operon në Kosovë që nga viti 2006 i licencuar nga Banka Qendrore e Republikës së Kosovës për të vepruar si fond pensional suplementar! Në faqen e Fondit mund të gjeni informata të shumta dhe të dobishme mbi sistemin pensional në Kosovë, si dhe informata për mënyrat se si ju mund të filloni të kurseni në mënyrë vullnetare qysh tani për pensionin tuaj. Qëllimi ynë është që ta ngrisim vlerën e kursimeve të antarëve, ti mbrojmë intereset e tyre, dhe ti investojmë mjetet në mënyrë që të kemi një kthim të mirë dhe të sigurt në investime. Kyçj...
  Author: Fondi Slloveno-Kosovar i Pensioneve Sh A

 53. podiumi.com
  podiumi.com
 54. Podiumi – Lajmet më të fundit nga Shqipëria, Kosova dhe rajoni
  Lajmet më të fundit nga Shqipëria, rajoni dhe bota. Pë politikë, argëtim, kuriozitete dhe më për tepër, ju ftojme me kënaqësi të na ndiqni!

 55. sims-ks.com
  sims-ks.com
 56. Ballina - SIMS Marketing Agency
  Krijimtaria jonë është thellësisht e rrënjosur në të menduarit strategjik dhe pasioni ynë për rezultatet na dallon nga agjencitë e tjera të marketingut në Kosovë. Rreth Nesh Ne jemi një ekip i strategëve të biznesit dhe profesionistëve të marketingut. Qëllimi ynë është që të ndërtojmë markën tuaj dhe rritjen e biznesit tuaj. Përvoja jonë thotë […]

 57. punsohu.eu
  punsohu.eu
 58. Portal Pune
  Qëllimi i punsohu.eu është të ndërlidhë ofertën dhe kërkesën në tregun e punës, ashtu që punëkërkuesve t’ju ofrojë mundësitë e lehta dhe të shpejta në gjetjen e vendeve të lira për punësim.

 59. sdacademy.al
  sdacademy.al
 60. Software Development Academy | Jepi IT-së një shans!
  Mësoni nga ekspertët më të mirë të IT-së dhe ndërtoni karrierën tuaj të ëndrrave në sektorin e teknologjisë.
  Author: Adina Dumitrescu

 61. kosova-sot.info
  kosova-sot.info
 62. Kosova Sot
  Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga Kosova Sot. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të Kosova Sot dhe për to Kosova Sot mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi...

 63. machinengo.al
  machinengo.al
 64. Place Tregu - blini makineri të reja dhe të përdorura Machinengo
  Machinengo motorin tuaj të ri të kërkimit për makineri të reja dhe të përdorura. Këtu keni mundësinë për të gjetur makineritë që ju po kërkoni.

 65. story.al
  story.al
 66. Story.al
  "Story" është revista online më e njohur e botës së showbizit në Shqipëri, që informon dhe diskuton jetën e personaliteteve më të pëlqyer dhe të ndjekur nga publiku. Në shkrimet e saj, personazhet janë protagonistë të spikatur në vend dhe jashtë Shqipërisë, duke filluar nga bota e spektaklit, e deri tek politika, sportet, moda apo stili i jetesës. Kujdesi ndaj cilësisë së fotografive e videove profesionale, fotove të paparazzit, kërkimi i vazhdueshëm i lajmit të veçantë, dhe mbi të gjitha marrëdhënia ekskluzive me të famshmit, e bën këtë revistë unike, të besueshme dhe shumë të ndjekur nga lexuesit. Duke bërë emër të menjëhershëm në tregun mediatik, falë formulës origjina...

 67. albaniaonline.org
  albaniaonline.org
 68. Makina me Qera, Super Çmime 15 €/dita AlbaniaOnline.org
  Makina me Qera, Modele të reja dhe Ekonomike. Super Flotë automjetesh, me çmimet më të lira 15 €/dita në Tiranë, Rinas Airport dhe Durrës
  Author: Admin

 69. techpeer.al
  techpeer.al
 70. Vendosja dhe mirëmbajtja e CRM, ERP, CMS, zgjidhje të personalizuara për biznesin tuaj në - TechPeer
  Ne jemi një kompani në pronësi të familjes CMS, ERP, IT Consultancy me seli në Gjenevë, Zvicër. Ne ofrojmë CMS, ERP, shërbime zgjidhjesh të personalizuara dhe CMS, ERP, specialistë dhe ekspertë të zgjidhjeve të bëra me porosi. në - TechPeer

 71. comoditahome.com
  comoditahome.com
 72. Comodita Home - Kosovë
  Me premisën për ndërtimin e një brand-i që do të ofroj përmisimin e kualitetit të jetës në shtëpi dhe familje, sot Comodita Home është zingjiri më njohur i dyqaneve në Kosovë dhe rajon dhe prodhuesi më i madh i shpuzës dhe dyshekëve. Kategoritë Mattress, Line, Kitchen, Accessories, Kids dhe Regent, janë projektuar si linja që premtojnë komoditetin optimal dhe kthejnë rutinën e përditshme në jetesë të lumtur përplot rehati. Fjetja e qetë, të ushqyerit shëndetshëm dhe mirëqenja mes familjes, që nga Marsi i 2014-tës është pjesë e pandashme e çdo kujt që ka zgjedhur produktet Comodita.

 73. comodita-home.al
  comodita-home.al
 74. Comodita Home - Albania
  Me premisën për ndërtimin e një brand-i që do të ofroj përmisimin e kualitetit të jetës në shtëpi dhe familje, sot Comodita Home është zingjiri më njohur i dyqaneve në Kosovë dhe rajon dhe prodhuesi më i madh i shpuzës dhe dyshekëve. Kategoritë Mattress, Line, Kitchen, Accessories, Kids dhe Regent, janë projektuar si linja që premtojnë komoditetin optimal dhe kthejnë rutinën e përditshme në jetesë të lumtur përplot rehati. Fjetja e qetë, të ushqyerit shëndetshëm dhe mirëqenja mes familjes, që nga Marsi i 2014-tës është pjesë e pandashme e çdo kujt që ka zgjedhur produktet Comodita.

 75. matesielektor.al
  matesielektor.al
 76. Zgjedhje | Matesi Elektoral
  “Matësi elektoral” në Shqipëri është një platformë inovative elektorale që do të monitorojë premtimet e fushatës zgjedhore dhe zbatimin e tyre në një periudhë 2-vjeçare. Ky matës do të sigurojë të dhëna dhe profile për 201 zyrtarë publikë (61 kryetarë bashkie dhe 140 anëtarë parlamenti) për të ndihm

 77. argumentum.al
  argumentum.al
 78. Argumentum, Lajmet e fundit nga Shqiperia dhe Ballkani
  Analiza, Opinione nga ekspertë dhe autorë të njohur per lajme nga Shqiperia dhe Ballkani

  What else novus.al alternative websites

 79. mburoja.net
  mburoja.net
 80. Mburoja
  Islami autentik në dritën e Kur'anit dhe Sunetit dhe në metodologjinë e paraardhësve të devotshëm

 81. alta.al
  alta.al
 82. Alta ne Milano
  Alta Group është një nga Kompanitë më të mëdha në Shqipëri në sektorin e importit dhe tregëtimit të lëndëve të para dhe pajisjeve për Pastiçeri, Furra Buke, Industri Ushqimore, Akullore etj.

 83. truck1.al
  truck1.al
 84. Kamionë, gjysmë rimorkio, pajisje ndërtimi nga Evropa - Truck1 Shqipëri
  Kamionë, makineri bujqësore, pajisje ndërtimi nga tregtarët evropianë. ✓ Më shumë se 150,000 njësi të automjeteve komerciale shiten dhe jepen me qira. ✓ Bëni reklama në Truck1 Shqipëri.

 85. albaniandf.org
  albaniandf.org
 86. Fondi Shqiptar i Zhvillimit
  Fondi Shqiptar i Zhvillimit është organizatë zhvillimore që i përgjigjet sfidave dhe partnerëve të saj në funksion të zhvillimit të qëndrueshëm të vendit.
  Author: Marsela Cekrezi

 87. duxiana.al
  duxiana.al
 88. Krevatet dhe Mobiliet DUX | Rehati novatore që prej 1926
  Pas 90 vitesh zhvillim të vazhdueshëm, krevatet DUX ju japin një gjumë të shëndetshëm e të rehatshëm, brenda teknologjisë novatore dhe zgjidhjeve të qëndrueshme.

 89. shav.al
  shav.al
 90. Për një zhvillim
  Shoqata për Autonomi Vendore u themelua në 12 Janar 2010, si një bashkim vullnetar dhe i pavarur i Bashkive të Republikës së Shqipërisë, me misionin për më shumë autonomi përmes forcimit e zhvillimit të strukturave dhe mekanizmave demokratike në organizimin dhe funksionimin e Njësive vendore. Vizioni i SHAV mbetet forcimi i të drejtave dhe lirive të këtyre Njësive si një parakusht për zgjidhjen e problemeve të komuniteteve lokale, duke qënë më pranë tyre përmes gjithëpërfshirjes dhe kompetencave në vendimmarrje.

 91. dosja.al
  dosja.al
 92. Dosja AL – Me Ritmin e Ngjarjes
  Dosja.al është një nismë e pavarur në median online, që ka si synim informimin e saktë dhe të besueshëm të publikut. Fokusi ynë është të pasqyrojmë sa më qartë zhvillimet në Shqipëri, Kosovë dhe rajon.
  Author: Enton Abilekaj

 93. hostinkos.com
  hostinkos.com
 94. Hostinkos Kosovë - Krijoni dhe menaxhoni uebfaqen tuaj, cPanel web hosting, domain name, Prishtina VPS server, dhe më shumë.
  Hostinkos ofron uebfaqe unike, web hosting vetëtimë të shpejtë, VPS server me IP/lokacion në Kosovë-Prishtinë dhe shërbim të përkrahjes si askush tjetër; menaxhim të faqes dhe email adresave përmes cPanel.

 95. kryeministri.rks-gov.net
  kryeministri.rks-gov.net
 96. Zyra e Kryeministrit të Kosovës
  Qeveria Kurti ka për qëllim qeverisjen e mire, transparatente dhe në shërbim të qytetarëve të Kosovës.

 97. bonzo.info
  bonzo.info
 98. Bonzo - Jepi zo mendjes tënde!
  BON ZO është platforma e cila ka për qëllim aktivizimin e të rinjëve dhe shpalosjen e potencialit të tyre.

 99. merrmeqira.com
  merrmeqira.com
 100. Shpalljet e reja (sot + 87 shpallje)
  Banesa me Qira dhe në shijte, shtepi, lokale, troje dhe objekte të ndryshme me qira dhe në shitje në Prishtinë

 101. qkev.gov.al
  qkev.gov.al
 102. Kreu
  BRA-ja është organi më i lartë vendimmarrës në sistemin e ricertifikimit të profesionistëve të shëndetësisë dhe procesin e akreditimit të aktiviteteve të edukimit në vazhdim.

 103. kryeministria.al
  kryeministria.al
 104. Qeveria Shqiptare Keshilli i Ministrave
  Kryeministri Rama e falenderoi Presidentin Obama për mbështetjen e vazhdueshme qe ai vet dhe qeveria e Shteteve të Bashkuara kanë dhënë ndaj Shqipërisë, si dhe e siguroi atë se vendi ynë do të vazhdojë të qëndrojë në krah të SHBA-ve. Qeveria Shqiptare Keshilli i Ministrave

 105. amica-ks.com
  amica-ks.com
 106. Amica
  Një gamë e gjerë pajisjesh të pavarura dhe frigoriferë ndërtimi, pjatalarëse, soba, pllaka dhe furra.

 107. topsporti.com
  topsporti.com
 108. topsporti.com - Lajme Sport Shqip.
  Sport shqip në mediumin sportiv më të saktë dhe më të shpejtë mbi ngjarjet më të reja vendore e globale.
  Author: Boldunderline. Llc

 109. exlibris.al
  exlibris.al
 110. ExLibris — Gazetë letrare-kulturore e përjavshme & online
  Vizitoni faqen tonë ExLibris për të lexuar shkrime dhe intervista nga personazhet kryesorë të letërsisë e kulturës shqiptare e të huaj.
  Author: ExLibris

 111. shqip.com
  shqip.com
 112. Shqip.com - Lajmet e Fundit
  Lexoni dhe shikoni lajmet e fundit nga vendi dhe bota në të gjitha fushat. Gjithashtu, hulumtimet më të fundit nga ekipi i emisionit “n’Shënjestër” nga Shqip.com

 113. valeryd.al
  valeryd.al
 114. Pjesët e këmbimit për rimorkio dhe kamper - Valeryd Shqipëri
  Nëse dëshironi të shikoni të gjithë gamën e pjesëve të këmbimit për rimorkio dhe kamper, vizitoni dyqanin tonë në internet Koka bashkuese dhe frena me repulsion për rimorkio dhe kamper Ju nevojitet një kokë bashkuese ose fren me repulsion për rimorkion tuaj? Atëherë, përgjigjja juaj…

 115. tatimineprone-rks.org
  tatimineprone-rks.org
 116. Mirë se vini! | Tatimi në Pronë eZyrja
  Kur duhet të paguani Pagesa për tatimin e vlerësuar është ndarë në dy këste. Sigurohuni të paguani në kohë. Nëse vonoheni për pagesë, ju do të ngarkoheni me gjoba dhe interes. Shtyp Faturën Në kuadër të e-shërbimeve (shërbimet elektronike), ju do të jeni në gjendje të shkarkoni faturen tuaj dhe dokumentet e tjera. Këtu ju ... Read more

 117. utender.eu
  utender.eu
 118. uTender.eu
  uTender.eu u shërben të gjithë kompanive dhe personave të cilët dëshirojnë të informohen për tenderët në Kosovë dhe Shqipëri. Ne në kohë reale çdo ditë publikojmë të gjithë tenderët që janë aktiv në Kosovë, Shqipëri. Shërbimi ofrohet çdo ditë.
  Author: Utender Bbros

  Other websites similar as novus.al

 119. transport-kufomash.de
  transport-kufomash.de
 120. Bestattung - |Atdheu-Bestattung- Transport kufomash
  Organizimi dhe transporti i të ndjerit me ndjeshmëri, shpejtsi dhe kosto të drejta.Nga Gjermania, Zvicrra, Austria, Franca, Belgjika, Norvegjia, Holanda, Suedia apo vende të tjera - rrjeti ynë i transportit funksionon në të gjithë Evropën - Për në Kosovë, Maqedoni, Shqipëri, Mal i Zi, Lugina e Preshevës etj. me çmime të drejta.

 121. d4d-ks.org
  d4d-ks.org
 122. Ballina - Instituti D4D
  D4D përpiqet t’i kontribuojë konsolidimit të shtetit të Kosovës, përmes një kuadri të programeve institucionale të cilat promovojnë demokracinë si parim dhe praktikë themeltare.
  Author: Bodo Weber

 123. uptowninvest.com
  uptowninvest.com
 124. Apartamente Ne Shitje Tirane - Up Town Invest
  Kompania më e re në industrinë e pasurive të paluajtshme, e cila vjen me një strategji dhe koncept të ri për të ofruar të gjitha shërbimet që kanë

 125. fincakosovo.org
  fincakosovo.org
 126. FINCA Kosovo
  Misioni i FINCA-s është zbutja e varfërisë përmes zgjidhjeve afatgjata të cilat ndihmojnë njerëzit të ndërtojnë asete, krijojnë vende të punës dhe të ngrisin standardin e tyre të jetesës.

 127. medialook.al
  medialook.al
 128. MediaLook | Media WatchDog
  MediaLook është një “media watchdog” dhe një “zë” alternativ për profesionistët e gazetarisë, komunikimit, teknologjisë dhe botës akademike. Qëllimi ynë është të investigojë e ofrojë një qasje kritike ndaj “pushtetit të katërt” si industri, produktit gazetaresk, raportit me tre pushtetet e tjera si dhe të ofrojë analiza mbi sfidat e medias përballë revolucionit të sotëm teknologjik.
  Author: Ola Xama - July

 129. foldrejt.com
  foldrejt.com
 130. Fol Drejt - Burimi i lajmeve të vërteta
  Portali mediatik Foldrejt.com ka për qëllim informin e drejtë të shqiptarëve kudo që ndodhen dhe përkthimin ekskluziv në gjuhën shqipe të artikujve nga mediat gjermanofone dhe anglofone.

 131. pixellab.com.ua
  pixellab.com.ua
 132. Сервісний центр з ремонту техніки PixelLab: проведення ремонту техніки будь-якої складності за низькою ціною в Україні
  Сервісний центр ПіксельЛаб надає послуги з ремонту техніки і електроніки будь-якої складності (смартфони, планшети, ноутбуки, телевізори і т.д.) в Києві ✓Ремонт техніки по всій Україні ✓Доставка Новою Поштою відремонтованої техніки ✓Ремонт протягом 2 днів.
  Author: PixelLab author

 133. internacaoinvoluntaria.com.br
  internacaoinvoluntaria.com.br
 134. Clínica Amigos do Resgate - Tratamento para dependentes químicos
  Clínica Amigos do Resgate
  Author: Amigos do Restate

 135. mpcab.in
  mpcab.in
 136. MpCab| Your Travelling Partner in Mp
  MPCab is an Online Taxi Booking and rental agency providing various cab bookings and rental services for tour packages, local taxi and personals in Mp.
  Author: MP Cab - Your Travel Partner

 137. usat.io
  usat.io
 138. United Scientists Association of Technology Inc.
  USAT Inc. is an Australian organisation utilising blockchain-enabled technology to store, fund, develop, and commercialise intellectual property. We support innovative and ethical projects with high market potential. Visit our projects page to see our current list of developed technologies.

 139. ismailates.com.tr
  ismailates.com.tr
 140. İsmail Ateş İnşaat | Alanya Avsallar Satılık Lüx Daire
  İsmail Ateş İnşaat Alanya Avsallar konut projeleri
  Author: Yunus Çetiner; İsmail Ateş

 141. baymans.com
  baymans.com
 142. Baymans Yazılım
  Baymans Yazılım
  Author: Baymns Yazılım

 143. etoran.kr
  etoran.kr
 144. 토란디자인-Simple is Best!
  웹디자인전문기업-토란디자인, 웹디자인, 홈페이지제작, 반응형사이트제작, 쇼핑물제작관리, 상세페이지디자인, 사이트유지보수, 인쇄물디자인, CIBI디자인, 사진촬영편집
  Author: Toran design

 145. vacanzecolcuore.com
  vacanzecolcuore.com
 146. Your Glamping holiday in Italy and the Netherlands | Vacanze col Cuore
  Glamping resorts, camping Boutiques and Residences on stunning locations on Lake Garda, Lake Idro, Tuscany and the Netherlands. In the Vacanze col Cuore villages you will find a special atmosphere and many services for your glamping holiday.

 147. www.hellyercollege.education.tas.edu.au
  www.hellyercollege.education.tas.edu.au
 148. Hellyer College
  Hellyer College
  Author: Home; Hellyer College

 149. lagoidroglampingboutique.com
  lagoidroglampingboutique.com
 150. Lake Idro Glamping Boutique | Glamping at Lake in north Italy
  The Lago Idro Glamping Boutique, in a special atmosphere in outdoors and surrounded by nature. Glamping tents, pitsches with lake view and much more other comfort.

 151. gopanda.com.br
  gopanda.com.br
 152. Go Panda - Venda de inscrições e ingressos on-line
  Author: Go Panda

 153. leafletsoft.com.tr
  leafletsoft.com.tr
 154. LeafletSoft Yazılım Teknolojileri
  LeafletSoft Yazılım Teknolojileri - Mali Müşavir Site Yazılımı, Web Yazılım, Web Tasarım, e-Ticaret yazılımları, e-Dönüşüm çözümleri, Restoran ve Barkod çözümleri, Logo & Grafik Tasarım

 155. weekend.it
  weekend.it
 156. Weekend Glamping Resort

  More other alternatives for novus al

 157. residenceilgabbiano.it
  residenceilgabbiano.it
 158. Villas and apartments on Lake Garda - Il Gabbiano Park Residence
  Apartments and villas surrounded by greenery are the solution to live an unforgettable vacation with your family or a romantic couple getaway. Holidays in contact with nature, hotel comfort, catering, swimming pools and entertainment service.

 159. donggusports-ulsan.kr
  donggusports-ulsan.kr
 160. (사)울산동구공공스포츠클럽
  주민 모두가 프로가 되는 곳, (사)울산동구공공스포츠클럽입니다.

 161. weblogix.in
  weblogix.in
 162. WebLogiX || Web & IT Services
  A complete IT Solutions Company with Web & Digital Marketing as primary solutions.

 163. calypso.ua
  calypso.ua
 164. Купить шлепанцы, мужская и женская летняя обувь | Calypso.ua
  Купить мужскую и женскую летнюю обувь Calypso: кеды, шлепанцы, вьетнамки, слипоны и сандали оптом и в розницу в Украине, звоните ☎ +38 (096) 394-04-71

 165. rollingadz.com
  rollingadz.com
 166. Mobile Billboard Advertising Gets Results! See How With Rolling Adz
  Mobile billboards reach a wider audience compared to traditional billboard advertising. Check out why companies across the U.S. utilize Rolling Adz Mobile Billboards to reach their advertising goals.

 167. mediaw.com.br
  mediaw.com.br
 168. Mediaw - Líder em software de negócios
  A Mediaw é líder em software de negócios para Marketing multinível (MMN), Licitações Públicas, Tecnologias em AI, Machine Learning, Deep Learning, IOT, IIOT, SENSORS & Wearables, Blockchain, Big Data.

 169. xmmn.com.br
  xmmn.com.br
 170. XMMN é Líder em sistema de venda direta e marketing multinível (mmn)
  A XMMN é Líder em sistema de venda direta e marketing multinível (mmn), escritório virtual do consultor, sistema de marketing multinivel, Plataforma de MMN, sistema mmn, consultoria mmn, Marketing de rede, empresa mmn, multinivel, multinível.

 171. xeonax.com
  xeonax.com
 172. Xeonax | We pollute world with code | Digital Agency, Website Design, Website Development, Digital Marketing, Content Management, Software S
  We Design, Build and Deploy applications that help your business grow.

 173. clsslabs.com
  clsslabs.com
 174. SAP Development and Implementation Company in Chennai, Dairy SAP Development and Implementation Company in Chennai, Jewellery SAP Developmen
  Client Linx Software Pvt Ltd are leading SAP consulting partner helping in implementation , integration , customisation as well as development of SAP business modules.

 175. vacanzecampingboutique.com
  vacanzecampingboutique.com
 176. Camping with a panoramic view on Lake Garda | Vacanze Glamping Boutique
  Mobile houses and glamping tents immersed in a green area, with a panoramic view on the Garda Lake and the rock of Manerba.

 177. sdsbygg.se
  sdsbygg.se
 178. SDS Bygg och Kakel i Halmstad
  Ditt lokala byggbolag i Halmstad

 179. papilloncountryresort.com
  papilloncountryresort.com
 180. Glamping in Nederland | Papillon Country Resort
  Papillon Country Resort biedt grote kampeerplaatsen met privé sanitair, luxe Glamping accommodaties, stacaravans en bungalows. Boek nu je familie Glamping vakantie in Nederland.

 181. artvin.bel.tr
  artvin.bel.tr
 182. Artvin Belediyesi
  Artvin Belediyesi

 183. caravantravel.com.co
  caravantravel.com.co
 184. Caravan Travel - Education Agency - Trámites de visa Australia, Canadá
  Agencia de educación en el Exterior especializados en procesos de visado para estudiantes latinos para países como Australia, Canadá y Nueva Zelanda.

 185. jean-d-cancale.com
  jean-d-cancale.com
 186. Vente d'huîtres en ligne - Les Huîtres de Jean d’Cancale
  Les Huîtres de Jean d'Cancale

 187. astrobook.rs
  astrobook.rs
 188. Astrobook | Blog
  Astrologija, numerologija i tarot - sve na jednom mestu. Bilo da volite brojeve, karte ili samo želite ljubavni savet, uz pomoć našeg stručnog tima astrologa i numerologa moći ćete da nađete sve što Vam treba.

 189. indu-medical.de
  indu-medical.de
 190. InduMed | Arbeitnehmerüberlassung & Personalvermittlung
  Die INDUMED ist professioneller Dienstleister in Sachen Gesundheit rund um Arbeitnehmerüberlassung, Personalvermittlung, Outsourcing & Personalleasing.

 191. panafricanenergy.com
  panafricanenergy.com
 192. Pan African Energy Tanzania - Home
  PanAfrican Energy is Tanzania’s first natural gas producer – supplying gas for power generation at the Ubungo Power Plant in Dar es Salaam.
  Author: PanAfrican Energy Tanzania

 193. centuryriskadvisors.com
  centuryriskadvisors.com
 194. Century Risk Advisors
  CRA is a trusted partner for businesses, municipalities, professional service providers and individuals in providing the highest level of insurance and risk management. We serve as an objective advocate for our clients, conveying innovative and value-driven insurance and risk-management services, including commercial insurance, employee benefits, consulting services, and personal insurance. We work to build long-term business relationships with our clients based on doing what is always best for the client.
  Author: Capital Media Group Inc

 195. gstraders.co.in
  gstraders.co.in
 196. Hotel Bedding, Linen, Silk, Kaftans, Scarfs, Tshirts

 197. admiralarthotel.com
  admiralarthotel.com
 198. Admiral Art Hotel Rimini | Ospitare con Arte
  La vera arte oggi è saper trovare il bello nelle architetture d’altri tempi, rivisitarle in chiave moderna per far emergere il design intramontabile colorando gli spazi con novità, arte e musica. Prende forma così, sul lungomare di Rimini, un ambiente elegante ma estremamente giovane, in perfetta armonia con il servizio che offriamo, dall’impronta famigliare, cordiale e simpatica.
  Author: STUDIO Catuogno Rimini