Discover top 43 visited similar websites in Albania

Google
Search engine including website, images, videos, books, news, shopping, flights, finance and more

YouTube
Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.

Gazeta Express - LAJMI I FUNDIT
LAJMI I FUNDIT
Author: Të vërtetat që vrasin

- Balkanweb.com - News24
Mbulon me lajme të gjithë kategoritë: shqiperi, politike, kosove, sociale, ekonomi, sport, kronika, lajmi fundit, periferi, rajon, bota, analiza, intervista, kulture, teknologji, informatike, sondazhe, forum, blog, diskutime, horoskop, parashikimi i motit, balkanweb tv, fotogaleri, lajmi i fundit
Author: Enrik Mehmeti

Gazeta Panorama ONLINE | lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme
Gazeta Panorama Online, botim i Panorama Group, gazeta më e madhe në Shqipëri, lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme në çdo kohë, e përditshme e pavarur, Gazeta Panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në Tiranë, Shqipëri. Aktualisht ajo është gazeta më e madhe dhe si rrjedhojë më e shitura në vend, gjithashtu portali i saj online eshte portali mediatik me i vizituari ne territorin Shqiptar dhe me gjere kudo qe banojne dhe jetojne shqiptarët
Author: Feb

Syri | Lajmi i fundit
SYRI.net është agjencia më e madhe e lajmeve në Shqipëri, që brenda një kohe të shkurtër është kthyer në lider të informacionit.
Author: —Vehap Kola

Gjirafa - Kërko në gjuhën tënde
Gjirafa.com është makina e parë dhe më e përparuar kërkimore në Gjuhën Shqipe, e cila i ofron përdoruesve të saj gjetjen e informatave shqip nga i tërë Interneti. Përdoruesit kanë mundësi të kërkojnë më shumë se 33 milion ueb faqe Shqip nga i tërë Interneti, si dhe më shumë se 7000 lajme ditore nga të gjitha portalet shqip të infomimit. Gjirafa.com ndër të tjera ofron edhe oraret e autobusëve ndërmjet vendeve në Kosovë, Maqedoni dhe Shqipëri, si dhe parashikimin e motit për qytetet kryesore. Gjirafa.com, “Kërko në gjuhën tënded”.

Facebook - Log In or Sign Up
Log into Facebook to start sharing and connecting with your friends, family, and people you know.

Përpara se të zgjidhni fustanin e nusërisë, njihuni me 4 llojet e copave dominuese

ABCNews.al - Abc News
ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Lajmet e fundit nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia, rajoni dhe bota, si dhe informacione nga bota e showbizit, teknologjisë, lifestyle, dossier, moti, etj. Transmetimi i ABC NEWS është live, 24 orë.

New - Tv ****
Tv **** - Televizioni Kombetar Shqiptar me i ndjekur

Movies Latest News and Headlines | Yahoo Entertainment
Get the latest news, photos, videos, and more on Movies from Yahoo Entertainment.

Instagram
Create an account or log in to Instagram - A simple, fun & creative way to capture, edit & share photos, videos & messages with friends & family.

Nëntë viktima femra nën moshën 18 vjeçare pre e trafikimit për gjashtë muaj (VIDEO)

Lajmi i fundit - Sjellim lajmet e fundit nga Shqiperia në kohë reale
Lajmi i fundit sjell lajme live, lajmet nga Shqiperia, lajmifundit 24 ore, gazeta, ngjarje shqip, Kosova, Ballkani e Bota, videot e fundit

Wikipedia The Free Encyclopedia
Wikipedia is a free online encyclopedia, created and edited by volunteers around the world and hosted by the Wikimedia Foundation.

Home
Lajme të Kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia.

AmazonBasics
Free shipping on millions of items. Get the best of Shopping and Entertainment with Prime. Enjoy low prices and great deals on the largest selection of everyday essentials and other products, including fashion, home, beauty, electronics, Alexa Devices, sporting goods, toys, automotive, pets, baby, books, video games, musical instruments, office supplies, and more.

AliExpress - Online Shopping for Popular Electronics, Fashion, Home & Garden, Toys & Sports, Automobiles and More products - AliExpress
Passion shouldn't cost a fortune. On AliExpress, shop online for over 111 million quality deals on Fashion, Accessories, Computer Electronics, Toys, Tools, Home Improvement, Home Appliances, Home & Garden and more!

Temperaturat sot dhe nesër ulen me dy gradë, por të dielën...

Unlimited movies, TV shows, and more.
Watch Netflix movies & TV shows online or stream right to your smart TV, game console, PC, Mac, mobile, tablet and more.

23
noa.al
noa.al

NOA Lajme - Agjencia Kombëtare e Lajmeve
NOA - Agjencia Kombëtare e Lajmeve - E vetmja 24 orë, minutë pas minute, lajme nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia dhe pjesa tjetër e botës

Portali Telegrafi.com
Portali Telegrafi.com është portal i pavarur informativ dhe më i vizituar në gjuhën shqipe. I udhëhequr nga një staf profesional, Telegrafi.com arrin të azhurohet me lajme në çdo kohë nga rubrika e Ekonomisë, Sporti, Magazina, Kultura, Lifestyle, Shëndetësi, Teknologji.

Booking.com: The largest selection of hotels, homes, and holiday rentals
Whether you’re looking for hotels, homes, or holiday rentals, you’ll always find the guaranteed lowest price. Browse our 2,563,380 accommodations in over 85,000 destinations.

Home
Dyqani online më i madh per teknologji në Kosovë dhe rajon. Shumë i sigurtë dhe me oferta në produktet e teknologjisë.

Top Channel - Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Top Show
Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Top Show

Shqiptarja.com - Media më e besueshme në Shqipëri
Shqiptarja.com është website më profesional dhe i pavarur me lajme nga Shqipëria dhe Ballkani. Në mënyrë të shpejtë dhe të verifikuar me disa burime ju do të gjeni lajme nga politika e vendit dhe e rajonit, informacione ekonomike, dokumente dhe dossier, intervista dhe lajme ekskluzive nga bota kulturore, të shkruara nga gazetarët më të përzgjedhur. Këtu do të gjeni investigimet e cështjeve të rëndësishme kombetare, politike, ekonomike, të bëra nga gazetarë më të mirë investigativ të medias shqiptare.
Author: Nga Reldar Dedja

Njoftime | Makina | Auto | Apartamente | Shtëpi | Telefon | MerrJep | Kompjutera | Mobilje | Shpallje | Punë | Biznes | MerrJep.al
MerrJep.al është vendi më i madh për tregti në Shqipëri. Blini artikuj që ju duhen dhe shisni artikuj që nuk ju duhen. Njoftim për punë, shërbime, automjete, telefona mobil, kompjuterë, shoping

Stack Overflow - Where Developers Learn, Share, & Build Careers
Stack Overflow | The World’s Largest Online Community for Developers

Your relation shortly expires

Home NewsPlus
Home NewsPlus
Author: Saimir Balleshi

reddit
Reddit is a network of communities where people can dive into their interests, hobbies and passions. There's a community for whatever you're interested in on Reddit.

Microsoft - Official Home Page
At Microsoft our mission and values are to help people and businesses throughout the world realize their full potential.

Bevor Sie zur Google Suche weitergehen
Search engine including website, images, videos, books, news, shopping, flights, finance and more

WhatsApp
WhatsApp Messenger: More than 2 billion people in over 180 countries use WhatsApp to stay in touch with friends and family, anytime and anywhere. WhatsApp is free and offers simple, secure, reliable messaging and calling, available on phones all over the world.

Plaforma Boost Discovery - Reklama Native
Plaforma Boost Discovery është forma më inovatore e reklamimit ku mesazhi juaj shfaqet si këshillë për audiencën. Reklama Native

Twitter. It’s what’s happening / Twitter
From breaking news and entertainment to sports and politics, get the full story with all the live commentary.

WeTransfer - Send Large Files & Share Photos Online - Up to 2GB Free
WeTransfer is the simplest way to send your files around the world

Twitch
Twitch is the world’s leading live streaming platform for gamers and the things we love. Watch and chat now with millions of other fans from around the world

Indeksonline.net - Shpejt dhe origjinal!
Çdo raportim është anonim dhe shtjellohet me kujdes nga stafi i IndeksOnline. Nëse keni informata shtesë në lidhje me rastin ju mund të na shkruani edhe ne info@indeksonline.net