Top 74 alternative sites to vlora.gov.al

 1. forumishqiptar.com
  forumishqiptar.com
 2. Forumi Shqiptar
  Forumi Shqiptar eshte kuvendi me i madh shqiptar ne Internet. Na vizitoni ne adresen http://www.ForumiShqiptar.com

 3. fv.al
  fv.al
 4. Forumi Shqiptar
  Forumi Shqiptar

 5. orashqiptare.blogspot.com
  orashqiptare.blogspot.com
 6. ORA SHQIPTARE
  Personalitete shqiptare, Biografi shkrimtaresh, Kulture, Letersi, Histori, Folkloristike, Tradite, Diaspoere, TV shqiptare, Radio Shqiptare, Informacion, Reportazhe, Poezi, Tregime, Kritike letrare, Anekdoda, Fjale te urta, Urime dhe mallkime popullore
  Author: Haxhi Muhaxheri

 7. muzika.albasoul.com
  muzika.albasoul.com
 8. Muzika Shqiptare - Albasoul.com
  Mund te degjoni me mijra kenge nga te gjitha trojet Shqiptare. Faqja me e madhe ne internet me muzike Shqiptare.

 9. gazetashqiptare.al
  gazetashqiptare.al
 10. Gazeta Shqiptare - Gazeta Shqiptare Online
  “Gazeta Shqiptare” është gazeta e pavarur më e vjetër në Shqipëri
  Author: Gazeta Shqiptare

 11. zemrashqiptare.net
  zemrashqiptare.net
 12. Zemra Shqiptare
  Zemra Shqiptare ekziston sepse shqiptarët kanë Zemër

 13. kinematografia-shqiptare-sporti.com
  kinematografia-shqiptare-sporti.com
 14. Kinematografia Shqiptare - Sporti
  Portali Kinematografia Shqiptare & Sporti
  Author: Kinemaja-Arti Skenik; Sporti

 15. albaniasoccer.com
  albaniasoccer.com
 16. AlbaniaSoccer - Futbolli Shqiptar - Lajme & Statistika nga kombetarja, superliga dhe sporti shqiptar
  Gazeta Online AlbaniaSoccer - Futbolli Shqiptar. Lajme nga futbolli shqiptar, ekipet kombetare, superliga dhe gjithcka nga futbolli shqiptar online

 17. nastradini.com.statscrop.com
  nastradini.com.statscrop.com
 18. Filma Shqiptare: Nastradini.com at StatsCrop
  Nastradini(Filma Shqiptare): Shkarko Muzik shqip 2009, filma shqiptar humor. Mp3 shqip 2009 falas, muzike shqip horoskopi, filmat shqiptare. Nastradini.com at StatsCrop.

 19. fshf.org
  fshf.org
 20. FSHF - Federata Shqiptare e Futbollit
  Federata Shqiptare e Futbollit

 21. filma247.com
  filma247.com
 22. Filma me titra shqip - Faqja me e madhe shqiptare me filma!
  Faqja me e madhe shqiptare qe permbledh te gjithe filmat shqiptare ne te gjitha faqet shqiptare. Filma me titra shqip.

 23. bashkimi-bern.ch
  bashkimi-bern.ch
 24. Bashkimi Bern – Shoqata Kulturore Shqiptare
  Shoqata Kulturore Shqiptare

 25. artitv.ch
  artitv.ch
 26. ARTI TV – Televioni Shqiptar ne Zvicer
  Televioni Shqiptar ne Zvicer

 27. netedy.org
  netedy.org
 28. Netedy Chat Shqiptar Chat Shqip
  Netedy Chat Shqiptar Chat Shqip Bisedo Online Njohje Online me Djem dhe Vajza Shqiptare Albanian Chat Room. Falas dhe pa regjistrim

 29. shqip.info
  shqip.info
 30. Lajmet e fundit shqip nga trojet Shqiptare
  Enciklopedia Shqiptare me qindra mijëra artikuj, biografi, video dhe imazhe. Lajmet e fundit shqip nga trojet Shqiptare | Shqip.info
  Author: SHQIP

 31. zerion.net
  zerion.net
 32. Forume Shqiptare me Tema, Lajme dhe Diskutime Interesante
  Forume Shqiptare me Tema, Lajme dhe Diskutime Interesante

 33. zbavitje.com
  zbavitje.com
 34. Gazeta Shqiptare - Moti ne shqiperi per 10 dite - Lojra - Lojra Falas
  Gazeta Shqiptare - Lojra - tutoriale - gazeta shqiptare - Fjalor -Moti ne shqiperi per 10 dite

 35. amaij.com
  amaij.com
 36. Shpirti i Shqiptarit :: Shqiptare te bashkuar per nje Shqiperi te bashkuar !
  Shqiptare te bashkuar per nje Shqiperi te bashkuar !
  Author: Shpirti i Shqiptarit

  Other sites like vlora gov al

 37. albdreams.net
  albdreams.net
 38. ALBDREAMS.NET | "Endërrat Shqiptare" – nga 26 nëntor 2004
  "Endërrat Shqiptare" - nga 26 nëntor 2004
  Author: Albdreams

 39. albinfo.at
  albinfo.at
 40. Albinfo - Lajmet e Fundit - Gazeta Shqiptare - Lajme Shqip
  Lajmet e Fundit - Gazeta Shqiptare - Lajme Shqip

 41. albaniandf.org
  albaniandf.org
 42. Fondi Shqiptar i Zhvillimit
  Fondi Shqiptar i Zhvillimit është organizatë zhvillimore që i përgjigjet sfidave dhe partnerëve të saj në funksion të zhvillimit të qëndrueshëm të vendit.
  Author: Marsela Cekrezi

 43. tfortit.al
  tfortit.al
 44. TFORTIT - Marke artikujsh me karaktere, legjenda dhe shprehje Shqiptare
  Marke artikujsh me karaktere, legjenda dhe shprehje Shqiptare.

 45. gazetat.net.statscrop.com
  gazetat.net.statscrop.com
 46. Gazetat Shqiptare: Gazetat.net at StatsCrop
  Gazetat(Gazetat Shqiptare): gazetat.net ofrojne nje liste te plote te lajmeve ne Shqiperi. Klikoni ketu per te gjetur adresen e gazetave ne Shqiperi. Gazetat.net at StatsCrop.

 47. artigatimit.com
  artigatimit.com
 48. Arti Gatimit | Receta gatimi nga kuzhina shqiptare dhe bota!
  Receta gatimi nga kuzhina shqiptare dhe bota!
  Author: Nerti

 49. islami.eu
  islami.eu
 50. Islami - Shkolla islame tradicionale Shqiptare
  Islami, Shkolla islame tradicionale Shqiptare, Ehli Sunneti dhe Xhemaati, Medhhebi Hanefi Maturidi, Shkolla më e madhe Islame.
  Author: Krasniqi - hoQJani nga Hoqa e Qytetit

 51. kuzhinashqiptare.com
  kuzhinashqiptare.com
 52. Kuzhina Shqiptare - receta gatimi shqip
  Lexoni me mijëra receta gatimi nga kuzhina shqiptare dhe ajo ndërkombëtare. Shikoni video se si përgatiten recetat me udhëzime të detajuara.
  Author: Blerta Spahiu

 53. kuzhinashqiptare.net
  kuzhinashqiptare.net
 54. Kuzhina Shqiptare - receta gatimi shqip
  Lexoni me mijëra receta gatimi nga kuzhina shqiptare dhe ajo ndërkombëtare. Shikoni video se si përgatiten recetat me udhëzime të detajuara.
  Author: Blerta Spahiu

 55. parajsachat.com
  parajsachat.com
 56. Chat Shqiptar, Chat Shqip, Albanian chat, Albania chat room online falas
  Chat Shqip online per Shqiptar falas pa regjistrim. Top Albanian chat ne Amerik dhe Zvicer, Kosova chat Maqedonia. Vajza Shqiptare Albania chatroom.

 57. shqiponjat.eu
  shqiponjat.eu
 58. Chat Shqiptar, Chat Shqip, Albanian chat, Albania chat room online falas
  Chat Shqip online per Shqiptar falas pa regjistrim. Top Albanian chat ne Amerik dhe Zvicer, Kosova chat Maqedonia. Vajza Shqiptare Albania chatroom.

 59. stmarysalbanianchurch.org
  stmarysalbanianchurch.org
 60. Saint Mary's Albanian Orthodox Church – Kisha Ortodokse Shqiptare Fjetja e Shen Merise
  Kisha Ortodokse Shqiptare Fjetja e Shen Merise

 61. diasporatv.com
  diasporatv.com
 62. Shiko TV Kanale Shqiptare në DiasporaTV
  Shikoni kanale Shqiptare në 2 pajisje njëkohësisht me konton tuaj dhe me të njejtin çmim. Ekskluzivisht në DiasporaTV.
  Author: DiasporaTV

 63. tvmak.com
  tvmak.com
 64. TvMAK.Com - TV MAK - Televizione Shqiptare ONLINE
  Shikoni Televizionet Shqiptare Live nga Kompjuteri ose telefoni juaj ANDROID & iPHONE - tvmak, maktv, TVMAK, tv mak.com
  Author: TvMAK Com

 65. albswiss.com
  albswiss.com
 66. Alb'swiss TV - Televizioni i Mërgatës Shqiptare
  Alb’swiss TV - është media e pavarur kulturore dhe informative, me stafn dhe redaksinë në Gjenevë të Zvicrës, në kuadër të Shoqatës Kulturore Shqiptare ILIRIA.
  Author: Redaksia; Webmaster

 67. sitegatuajme.net
  sitegatuajme.net
 68. Si te gatuajme - Receta gatimi te ndryshme shqiptare dhe te huaja | Si te gatuajme mishin, byrek, embelsira, rizoto, qofte, receta gatimi pe
  Si te gatuajme mishin, byrek, embelsira, rizoto, qofte, receta gatimi per festa, gatime shqiptare, italiane, si te pergatisim gjellra te ndryshme, kuzhina shqiptare
  Author: Admin

 69. takohu.net
  takohu.net
 70. Chat Shqiptar - www.Takohu.Net - Chat Shqip, Albanian chat, ShqiperiaChat, Kosovachat, Perputhu, Perputhen, Albania chat room online falas
  Chat Shqiptar, Chat Shqip falas, Albanian chat online, Albania fajtori, Amerik, Zvicer, Kosova, albasoul, Shqiptare, Maqedonia

 71. argetohu.eu
  argetohu.eu
 72. Chat Shqip , Chat Shqiptar Falas dhe pa rregjistrim!
  Argetohu CHat , ju mundeson te chatoni ne chat shqip nga cdo paisje qe ju perdorni. Chati shqiptar me i madh! Behu pjese dhe ti
  Author: BGCreative Info

 73. mikrodhemakro.wordpress.com
  mikrodhemakro.wordpress.com
 74. Mikro & Makro – Gjithçka rreth ekonomisë shqiptare dhe të bërit biznes në Shqipëri
  Gjithçka rreth ekonomisë shqiptare dhe të bërit biznes në Shqipëri
  Author: Autor oltionzekaj

 75. kryeministria.al
  kryeministria.al
 76. Qeveria Shqiptare Keshilli i Ministrave
  Kryeministri Rama e falenderoi Presidentin Obama për mbështetjen e vazhdueshme qe ai vet dhe qeveria e Shteteve të Bashkuara kanë dhënë ndaj Shqipërisë, si dhe e siguroi atë se vendi ynë do të vazhdojë të qëndrojë në krah të SHBA-ve. Qeveria Shqiptare Keshilli i Ministrave

  What else vlora.gov.al alternative websites

 77. shoqeria.net
  shoqeria.net
 78. Chat Shqip, Chat Shqiptar, Njohje vajza dhe djem!
  Shoqeria.net Chat shqip ju mundeson njohjen online dhe me vajza dhe djem shqiptare nga e gjith bota! Totalisht falas dhe pa rregjistrim.

 79. bisedo.ch
  bisedo.ch
 80. BISEDO| Gjeni personin qe perputheni!|Njohje vajza dhe djem,! KLIKO DY HER ! CHAT SHQIPTAR !
  Chat Falas Shqiptar Ilirida CHAT , Shqiperia Chat, Dardania Chat Kosova Chat
  Author: Bisedo net

 81. albchat.ch
  albchat.ch
 82. BISEDO| Gjeni personin qe perputheni!|Njohje vajza dhe djem,! KLIKO DY HER ! CHAT SHQIPTAR !
  Chat Falas Shqiptar Ilirida CHAT , Shqiperia Chat, Dardania Chat Kosova Chat
  Author: Bisedo net

 83. shoqeria.ch
  shoqeria.ch
 84. BISEDO| Gjeni personin qe perputheni!|Njohje vajza dhe djem,! KLIKO DY HER ! CHAT SHQIPTAR !
  Chat Falas Shqiptar Ilirida CHAT , Shqiperia Chat, Dardania Chat Kosova Chat
  Author: Bisedo net

 85. tedua.ch
  tedua.ch
 86. BISEDO| Gjeni personin qe perputheni!|Njohje vajza dhe djem,! EJA DHE TI!CHAT SHQIPTAR !
  Chat Falas Shqiptar Ilirida CHAT , Shqiperia Chat, Dardania Chat Kosova Chat
  Author: Bisedo net

 87. riniachat.ch
  riniachat.ch
 88. BISEDO| Gjeni personin qe perputheni!|Njohje vajza dhe djem,! KLIKO DY HER ! CHAT SHQIPTAR !
  Chat Falas Shqiptar Ilirida CHAT , Shqiperia Chat, Dardania Chat Kosova Chat
  Author: Bisedo net

 89. qendra.at
  qendra.at
 90. Hyrje - Qendra Kulturore Shqiptare
  Mirë se vini Qendra Kulturore Shqiptare ADRESA: Schönbrunnerstrasse 175 A1120 Wien Austri E – Libraria Faqja për blerje të Librave Faqja zyrtare Ueb faqja e Qendrës Facebook Qendra Kulturore në Facebook Aktivitetet e Qendrës Të nderuar Anëtarë të Qendrës, Kemi kënqësinë t’ju njoftojmë lidhur me disa nga aktivitetet që kanë filluar tek Qendra jonë, edhe…

 91. imalbania.com
  imalbania.com
 92. IMA – InfoMedia Albania – Revistë Informative mbi median shqiptare dhe të huaj / Televizion, Serial, Intervista, IMA AWARDS
  Revistë Informative mbi median shqiptare dhe të huaj / Televizion, Serial, Intervista, IMA AWARDS
  Author: Nga Ima Redaksia

 93. albalove.ch
  albalove.ch
 94. AlbaChat | Dardania Chat | Shqiperia Chat | Alba Chat | Argetohu | Kosova Chat | Chat Shqiptar | Chat Shqip
  AlbaChat, Dardania Chat, Shqiperia chat, Albanian Chat, Kosova Chat, Knaqu Chat, Chat Shqip, Argetohu, Chat Shqiptar

 95. chatohu.com
  chatohu.com
 96. Dardania Chat - Kosova Chat - KosovaChat - Chat Kosovar - Chat Shqiptar - Chat Shqip - Shqiperia Chat - Shprehu Net Phone
  Dardania Chat - Kosova Chat - KosovaChat - Chat Kosovar - Chat Shqiptar - Chat Shqip - Shqiperia Chat - Shprehu Net Phone
  Author: Shprehu net INC

 97. shprehu.net
  shprehu.net
 98. Dardania Chat - Kosova Chat - KosovaChat - Chat Kosovar - Chat Shqiptar - Chat Shqip - Shqiperia Chat - Shprehu Net Phone
  Dardania Chat - Kosova Chat - KosovaChat - Chat Kosovar - Chat Shqiptar - Chat Shqip - Shqiperia Chat - Shprehu Net Phone
  Author: Shprehu net INC

 99. puthja.net
  puthja.net
 100. KLIKO KETU Hyrja Falas | Bashkohu me ne!| Njohje VAJZA dhe DJEM Online ! Nje CHAT,Nje Puthje,Nje Dashuri,Nje Shoqeri ! CHAT SHQIPTAR !
  Chat Falas Shqiptar Ilirida CHAT , Shqiperia Chat, Dardania Chat Kosova Chat
  Author: Bisedo net

 101. bashkiaberat.gov.al
  bashkiaberat.gov.al
 102. Bashkia Berat
  Për një Berat të Qytetarëve

 103. tirana.al
  tirana.al
 104. Bashkia Tirane
  Faqja zyrtare e Bashkisë së Tiranës. Lajme, publikime, njotime, informacion për mundësi punësimi ose praktika në bashki, informacione mbi njësitë administrative, informacione mbi atraksionet e Tiranës.

 105. shprehu.ch
  shprehu.ch
 106. Dardania Chat - Kosova Chat - KosovaChat - Chat Kosovar - Chat Shqiptar - Chat Shqip - Shqiperia Chat - Shprehu Ch Phone
  Dardania Chat - Kosova Chat - KosovaChat - Chat Kosovar - Chat Shqiptar - Chat Shqip - Shqiperia Chat - Shprehu Ch Phone
  Author: Shprehu net INC

 107. caritasalbania.org
  caritasalbania.org
 108. Caritas Albania – Caritas Shqiptar, organizate humanitare e Kishës Katolike që punon për përmirësimin e kushteve të jetesës së njerëzve më t
  Caritas Shqiptar, organizatë humanitare e Kishës Katolike që punon për përmirësimin e kushteve të jetesës së njerëzve më të varfër dhe më në nevojë në Shqipëri.Themeluar ne vitin 1993. Caritas-i Shqiptar funksionon në bazë të programeve: Programi Social, Programi Shëndetësor, Programi Anti-Trafikimit dhe Mbështetjes së grave
  Author: Localhost

 109. kantinal.com
  kantinal.com
 110. Kantinal | Vere e kuqe | E Bardhe | Rose | Konjak | Raki | Online
  Vere e kuqe, vere e bardhe, vere rose, raki, konjak, spumante dhe shoqeruese. Kantina shqiptare online. Bli online vere shqiptare dhe te huaj. Vererat me te mira shqiptare.

 111. disponohu.com
  disponohu.com
 112. Disponohu.Com | Gostivari | Disponohu Shqip | Lajme Shqip | AlbaChat | Muzik Shqip | Humor Shqip | Horoskopi | Filma Shqip | Vipat Shqiptare
  Disponohu.Com | Gostivari |AlbaChat | Muzik Shqip | Humor Shqip | Lajmet e Fundit | Horoskopi | Filma Shqip | Bota e Yjeve | Vipat Shqiptare | Poezi Dashurie | Sms Dashurie | Radio Disponohu
  Author: E RecanaLi - www Disponohu Com

  Other websites similar as vlora.gov.al

 113. filma247.com.statscrop.com
  filma247.com.statscrop.com
 114. Filma me titra shqip: Filma247.com at StatsCrop
  Filma247(Filma me titra shqip): Faqja me e madhe shqiptare qe permbledh te gjithe filmat shqiptare ne te gjitha faqet shqiptare. Filma me titra shqip. Filma247.com at StatsCrop.

 115. rrugaepaqesvjene.at
  rrugaepaqesvjene.at
 116. Rruga e Paqes Vjenë - Mirë se erdhe
  Kishë Ungjillore Shqiptare

 117. gazetakombi.com
  gazetakombi.com
 118. Gazeta e Kombi
  Gazeta e Kombit Shqiptar

 119. lirenti.com
  lirenti.com
 120. Lirenti.com-Informatik dhe Teknologji
  Hapesira shqiptare mbi teknologjine dhe rrjetet sociale. Pyesni ekspertet e kompjuterit, shiko filma online, meso programim java. Shfleto rubriken muzike Shqiptare, receta gatimi nga kuzhina shqiptare.

 121. asokohe.com
  asokohe.com
 122. asokohe
  platforma digjitale e historise shqiptare

 123. nastradini.com
  nastradini.com
 124. Muzik Shqip Filma Artistik
  Shkarko Muzik shqip 2009, filma shqiptar humor. Mp3 shqip 2009 falas, muzike shqip horoskopi, filmat shqiptare.
  Author: Nastradini Inc

 125. xmuzon.com
  xmuzon.com
 126. Diaspora Chat - Dardania Chat - Kosova Chat - KosovaChat - Chat Kosovar - Chat Shqiptar - Chat Shqip - Shqiperia Chat - Shprehu Net Phone -
  Lidhu - Albanialove - DardaCHAT - AlbaniaCHAT - Lidhu Chat - Albanialove Chat - Darda CHAT - Albania CHAT - RiniaCHAT - Rinia Chat - Dardania Chat - Kosova Chat - KosovaChat - Chat Kosovar - Chat Shqiptar - Chat Shqip - Shqiperia Chat - Shprehu Net Phone
  Author: Lidhu org - Albanialove de - Albanialove net - DardaCHAT de - AlbaniaCHAT de

 127. struga.info
  struga.info
 128. Struga LAJM - lajmet e fundit shqip, ekspres nga Struga.info
  Struga Lajm, lajmet e fundit shqip nga Struga, Maqedonia, Kosova sot, Shqipëria, sporti shqiptar, VIP shqiptare, shëndetësia, Struga Ekspres

 129. pittsburghdivorcelawyers.org
  pittsburghdivorcelawyers.org
 130. Local Divorce Attorneys Pittsburgh, PA | Family Lawyers Near Me
  Experienced, dedicated divorce attorneys. Pittsburgh family lawyers providing child support, child custody, asset division, complex divorce, simple divorce, & support for all aspects of family law. Free Consultations.

 131. ulcc.ru
  ulcc.ru
 132. Ульяновский Христианский Центр
  Местная Религиозная Организация Церкви Христиан Веры Евангельской
  Author: Максим Мухин

 133. valpopcchile.cl
  valpopcchile.cl
 134. Partido Comunista de Chile > Comunal Carlos Andrade
  Comunal Carlos Andrade
  Author: Admin

 135. nessofbrodgar.co.uk
  nessofbrodgar.co.uk
 136. The Ness of Brodgar Excavation – Investigating a prehistoric complex in the Heart of Neolithic Orkney
  Investigating a prehistoric complex in the Heart of Neolithic Orkney

 137. andreasklamm.de
  andreasklamm.de
 138. Andreas Klamm - Journalist,, Autor, Moderator, Musiker, Musik-Produzent, Komponist, Video-Produzent, Radio- und Fernseh-Produzent, Sozialakt
  Journalist,, Autor, Moderator, Musiker, Musik-Produzent, Komponist, Video-Produzent, Radio- und Fernseh-Produzent, Sozialaktivist, Friedensaktivist, Menschenrechtsaktivist, DIE LINKE, Gründer…
  Author: Andreasklamm